SMAJ51CAJ
Extended
Manufacturer
WeEn Semiconductors
MFR.Part #
SMAJ51CAJ
JLCPCB Part #
C20140234
Package
SMA
Description
-65℃~+150℃ 1uA 4.9A@10/1000us 400W@10/1000us 51V 62.3V 82.4V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS SMA ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS