TYN30Y-600TFQ
Extended
Manufacturer
WeEn Semiconductors
MFR.Part #
TYN30Y-600TFQ
JLCPCB Part #
C17666844
Package
TO-220AB
Description
1 SCR 1.5V 10mA 1V 30A 40mA 600V TO-220AB Thyristors (SCR)/Modules