SMAJ45CAJ
Extended
Manufacturer
WeEn Semiconductors
MFR.Part #
SMAJ45CAJ
JLCPCB Part #
C20140230
Package
SMA
Description
-65℃~+150℃ 1uA 400W@10/1000us 45V 5.5A 54.9V 72.7V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS SMA ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS