SMAJ15CAJ
Extended
Manufacturer
WeEn Semiconductors
MFR.Part #
SMAJ15CAJ
JLCPCB Part #
C7464034
Package
SMA
Description
15V 16.4A 18.86V 1uA 24.4V 400W@10/1000us Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS SMA ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS