SMAJ33CAJ
Extended
Manufacturer
WeEn Semiconductors
MFR.Part #
SMAJ33CAJ
JLCPCB Part #
C20140224
Package
SMA
Description
-65℃~+150℃ 1uA 33V 40.3V 400W@10/1000us 53.3V 7.5A@10/1000us Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS SMA ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS