BYC30X-600PSQ
MFR.Part #
BYC30X-600PSQ
JLCPCB Part #
C3345213
Package
TO-220F-2L
Description
1 Independent 10uA@600V 2.75V@30A 286A 30A 45ns 600V TO-220F-2L Fast Recovery / High Efficiency Diodes ROHS