P4SOD11CAX
Extended
Manufacturer
WeEn Semiconductors
MFR.Part #
P4SOD11CAX
JLCPCB Part #
C20140094
Package
SOD-123
Description
-65℃~+150℃ 11V 13.5V 18.2V 1uA 22A 400W@10/1000us Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS SOD-123 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS