P4SOD60CAX
MFR.Part #
P4SOD60CAX
JLCPCB Part #
C20140144
Description
-65℃~+150℃ 1uA 4.1A 400W@10/1000us 60V 73.7V 96.8V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS SOD-123 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS