P4SOD33AX
MFR.Part #
P4SOD33AX
JLCPCB Part #
C20140121
Description
-65℃~+150℃ 1uA 33V 40.6V 400W@10/1000us 53.3V 7.5A IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional SOD-123 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS