BYV42G-200,127
MFR.Part #
BYV42G-200,127
JLCPCB Part #
C602300
Package
TO-262
Description
1 Pair Common Cathode 10uA@200V 1V@30A 200V 20ns 30A TO-262 Fast Recovery / High Efficiency Diodes ROHS