BYV25D-600,118
MFR.Part #
BYV25D-600,118
JLCPCB Part #
C256496
Package
TO-252-2
Description
1 Independent 1.12V@5A 2uA@600V 30ns 5A 600V TO-252-2 Fast Recovery / High Efficiency Diodes ROHS