P4SOD28AX
MFR.Part #
P4SOD28AX
JLCPCB Part #
C20140117
Description
-65℃~+150℃ 1uA 28V 34.4V 400W@10/1000us 45.4V 8.8A IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional SOD-123 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS