TYN50Y-800TQ
MFR.Part #
TYN50Y-800TQ
JLCPCB Part #
C17252945
Description
-40℃~+150℃ 1 SCR 1.2V 1.65V 15mA 50A 60mA 800V TO-220AB Thyristors (SCR)/Modules ROHS