BYV29X-600,127
MFR.Part #
BYV29X-600,127
JLCPCB Part #
C128816
Package
TO-220AC
Description
1 Independent 1.31V@20A 2uA@600V 50ns 600V 9A TO-220AC Fast Recovery / High Efficiency Diodes ROHS