BYV30X-600PQ
MFR.Part #
BYV30X-600PQ
JLCPCB Part #
C602577
Package
TO-220F
Description
1 Independent 1.18V@30A 2uA@600V 30A 42ns 600V TO-220F Fast Recovery / High Efficiency Diodes ROHS