P4SOD12AX
MFR.Part #
P4SOD12AX
JLCPCB Part #
C20140095
Description
-65℃~+150℃ 12V 14.7V 19.9V 1uA 20.1A 400W@10/1000us IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional SOD-123 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS