WNS20H100CQ
MFR.Part #
WNS20H100CQ
JLCPCB Part #
C602624
Package
TO-220E
Description
1 Pair Common Cathode 100V 10A 50uA@100V 700mV@10A TO-220E Schottky Diodes ROHS