ESDALD18BCX
MFR.Part #
ESDALD18BCX
JLCPCB Part #
C6034621
Description
-55℃~+150℃@(Tj) 0.8pF 1 18V 19V 19V 1uA 350W 8A ESD IEC 61000-4-2 Unidirectional SOD-323 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS