BYV32E-100,127
Extended
Manufacturer
WeEn Semiconductors
MFR.Part #
BYV32E-100,127
JLCPCB Part #
C602066
Package
TO-220AB
Description
1 Pair Common Cathode 100V 10ns 20A 6uA@100V 720mV@8A TO-220AB Fast Recovery / High Efficiency Diodes ROHS