BYT79-500,127
Extended
Manufacturer
WeEn Semiconductors
MFR.Part #
BYT79-500,127
JLCPCB Part #
C256430
Package
TO-220AC
Description
1 Independent 1.17V@30A 14A 500V 5uA@500V 60ns TO-220AC Fast Recovery / High Efficiency Diodes ROHS