ESDALD12BCX
Extended
Manufacturer
WeEn Semiconductors
MFR.Part #
ESDALD12BCX
JLCPCB Part #
C5736157
Package
SOD-323
Description
-55℃~+150℃ 0.8pF 1 10A 12V 13.3V 13.3V 1uA 350W@8/20us Bidirectional ESD IEC 61000-4-2 SOD-323 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS