BYC30DW-600PQ
MFR.Part #
BYC30DW-600PQ
JLCPCB Part #
C602615
Package
TO-247
Description
10uA@600V 2.3V@30A 30A 600V Independent TO-247 Diodes - General Purpose ROHS