BYC30X-600P,127
Extended
Manufacturer
WeEn Semiconductors
MFR.Part #
BYC30X-600P,127
JLCPCB Part #
C602636
Package
TO-220-2
Description
1 Independent 10uA@600V 2V@30A 30A 35ns 600V TO-220-2 Fast Recovery / High Efficiency Diodes ROHS