BYR29-600,127
Extended
Manufacturer
WeEn Semiconductors
MFR.Part #
BYR29-600,127
JLCPCB Part #
C602050
Package
SOD-59
Description
1.75V@20A 1uA@600V 600V 8A Independent SOD-59 Diodes - General Purpose ROHS