BT134W-800,115
Extended
Manufacturer
WeEn Semiconductors
MFR.Part #
BT134W-800,115
JLCPCB Part #
C602888
Package
SOT-223
Description
15mA 1A 35mA 800V SOT-223 Thyristors (SCR)/Modules ROHS