WW12WR030JTL
Extended
Manufacturer
Walsin Tech Corp
MFR.Part #
WW12WR030JTL
JLCPCB Part #
C171406
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 30mΩ 333mW Thick Film Resistor ±5% ±600ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS