WR12W9R10FTL
MFR.Part #
WR12W9R10FTL
JLCPCB Part #
C171139
Description
-200ppm/℃~+400ppm/℃ -55℃~+155℃ 200V 250mW 9.1Ω ±1% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS