WR04X4221FTL
MFR.Part #
WR04X4221FTL
JLCPCB Part #
C172074
Description
-55℃~+155℃ 4.22kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS