WR12X4221FTL
MFR.Part #
WR12X4221FTL
JLCPCB Part #
C4152447
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.22kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS