WK12S4R7 JTL
MFR.Part #
WK12S4R7 JTL
JLCPCB Part #
C6349736
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 333mW 4.7Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS