WF08W1002BTL
MFR.Part #
WF08W1002BTL
JLCPCB Part #
C2918672
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 125mW 150V Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS