WR12X4223FTL
MFR.Part #
WR12X4223FTL
JLCPCB Part #
C2612906
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 422kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS