WR12X3483FTL
MFR.Part #
WR12X3483FTL
JLCPCB Part #
C4253574
Description
-55℃~+155℃ 250mW 348kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS