WR12X3830FTL
MFR.Part #
WR12X3830FTL
JLCPCB Part #
C2612638
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 383Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS