WR25W8R20FTL
MFR.Part #
WR25W8R20FTL
JLCPCB Part #
C171312
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1W 250V 8.2Ω ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS