WR12W1184FTL
MFR.Part #
WR12W1184FTL
JLCPCB Part #
C2612857
Description
-55℃~+155℃ 1.18MΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS