WR12W1584FTL
MFR.Part #
WR12W1584FTL
JLCPCB Part #
C3918215
Description
-55℃~+155℃ 1.58MΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS