RN732BTTD1210F50
MFR.Part #
RN732BTTD1210F50
JLCPCB Part #
C3986306
Description
-55℃~+155℃ 121Ω 125mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS