WR12W1154FTL
MFR.Part #
WR12W1154FTL
JLCPCB Part #
C2612809
Description
-55℃~+155℃ 1.15MΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS