WR08X4421FTL
MFR.Part #
WR08X4421FTL
JLCPCB Part #
C170910
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 4.42kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS