WF04H4531BTL
MFR.Part #
WF04H4531BTL
JLCPCB Part #
C4555504
Description
4.53kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS