SR12X3901FTL
MFR.Part #
SR12X3901FTL
JLCPCB Part #
C2991461
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 3.9kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS