WR04X112JTL
MFR.Part #
WR04X112JTL
JLCPCB Part #
C384385
Description
-55℃~+155℃ 1.1kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS