WR08W9534FTL
MFR.Part #
WR08W9534FTL
JLCPCB Part #
C4253949
Description
-55℃~+155℃ 125mW 9.53MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS