WR08W4534FTL
MFR.Part #
WR08W4534FTL
JLCPCB Part #
C2612649
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 4.53MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS