WR02X2152FAL
MFR.Part #
WR02X2152FAL
JLCPCB Part #
C367535
Description
-55℃~+125℃ 21.5kΩ 25V 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS