RN73R2ATTD3120C50
MFR.Part #
RN73R2ATTD3120C50
JLCPCB Part #
C4068390
Description
-55℃~+155℃ 125mW 312Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS