WR06X9531FTL
MFR.Part #
WR06X9531FTL
JLCPCB Part #
C388097
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 9.53kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS