WR12X4531FTL
MFR.Part #
WR12X4531FTL
JLCPCB Part #
C2612644
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 4.53kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS