WR06X1542FTL
MFR.Part #
WR06X1542FTL
JLCPCB Part #
C170475
Description
-55℃~+155℃ 100mW 15.4kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS